(068) 31-64-932 та (098) 00-81-778 - Відділ по роботі з клієнтами dzst@ukr.net
Працюємо у військовий час!

Захват для компосту

« 1 of 4 »

Ціна : 72 500 грн.

Технічні характеристики:

ДОВЖИНА / ШИРИНА / ВИСОТА – 2030 / 1030 / 1065 мм
ГЛИБИНА 970 мм;
ПІКИ ДІАМЕТРОМ 42 мм виробництва Німеччини.
НОМІНАЛЬНА ЄМНІСТЬ 0,9 куб.м.
МАСА 455 КГ.

Опис обладнання

Захват для компосту встановлюється на фронтальні навантажувачі та телескопічні навантажувачі MANITOU, JCB, Dieci, Bobсat, Merlo, Caterpillar, NewHolland, Claas, Faresin та інші. Даний механізм призначений для навантаження, переміщення та збору компосту, гною і посліду. Це незамінне обладнання при веденні тваринницьких робіт.
Верхня частина складається з серпоподібних зубів, які міцно притискують набраний матеріал до стінки захвату і запобігають розсипання. Рух здійснюється за допомогою двох гідроциліндрів. У вухах циліндрів сферичні шарніри. Всі пальці і втулки зі сталі 45, пальці термооброблені і прошліфовані. Всі втулки обладнані маслянками. На нижній частині механізму знаходяться горизонтальні змінні ковані зуби виробництва Німеччини.
Крім того, конструкція захвата дозволяє задіяти його об’єм для виконання додаткових процедур: для перенесення і транспортування колод, кущів, хмизу та ін.
Оператор зачерпує силос чи компост нижніми зубами, після чого верхні вила щільно притискають його до задньої стінки і дна. Це дозволяє запобігти розсипанню і втратам вантажу.
При використанні пристрою з окремими моделями навантажувачів (Dieci, Merlo) встановлюється додаткове гідравлічне обладнання для фіксації захвата.

ДЗСТ