(068) 31-64-932 та (098) 00-81-778 - Відділ по роботі з клієнтами dzst@ukr.net
Працюємо у військовий час!

КРАНОВА СТРІЛА КОРОТКА НА ТЕЛЕСКОПІЧНИЙ НАВАНТАЖУВАЧ

« 1 of 6 »

Ціна: 23 000 грн.

Технічні характеристики

  • Довжина/Ширина/Висота – 1070/1000/600

  • Маса 135 кг.

Навантажувач з кранової стрілою – це підйомний кран в мініатюрі, в який легко перетворити вашу техніку при потребі. Висота підйому вантажу визначається виключно можливостями і характеристиками навантажувача.

Кранова стріла призначена для того, щоб збільшити можливості Вашого навантажувача. В основному, кранова стріла потрібна для виконання робіт з підвішеними вантажами. Кранова стріла має гак, щоб мати можливість вирішувати різноманітні завдання на будівельних майданчиках або ж в промисловості.

Кранова стріла потрібна для того, щоб досягти значно більшої гнучкості під час виконання щоденних робіт, має вантажопідйомність 4000 кг на 730 мм. З крановою стрілою поставляються  сертифікований  гак – вертлюг  на 5000 кг. Маса стріли становить 135 кг (може відрізнятись для різних навантажувачів).

Кранова стріла  виготовлена ​​з найкращих матеріалів, слідуючи всім технічним умовам. Ми можемо засвідчити Вас в тому, що наша кранова стріла має міцне кріплення, хорошу працездатність і прослужить Вам довгі роки.

Кранова стріла також може бути адаптована під інші телескопічні навантажувачі, такі як MANITOU, JCB, Dieci,  Bobсat, Massey-Ferguson,  NewHolland, Case, Claas, Merlo, Faresin, Caterpillar, GEHL, Terex, LIEBHERR та інші.

Враховуючи великий асортимент навантажувачів, потрібно пересвідчитись, що модель Вашого навантажувача підходять до кранової стріли. Монтаж-демонтаж здійснюється оперативно і швидко, надійна фіксація не змусить вас переживати за збереження вантажу, що перевозиться.

ДЗСТ