(068) 31-64-932 та (098) 00-81-778 - Відділ по роботі з клієнтами dzst@ukr.net
Працюємо у військовий час!

Рамка EURO на задню навіску трактора

« 1 of 8 »

Ціна: 9 500 грн.


Рамка EURO на задню навіску трактора дозволить Вам перевозити на ній додаткові інструменти для фронтального навантажувача, наприклад, ковші, вила, гаки, захвати та ін., використовуючи задню навіску МТЗ. Таким чином, задня навіска МТЗ стає додатковим місцем для перевезення потрібного обладнання.

Рамка виконана за європейськими стандартами EURO, що гарантує швидку зміну інструменту. Сама рамка кріпиться на трикутне зчеплення МТЗ, що дозволяє швидко надягати та знімати її. Якісний і міцний метал дозволить Вам не переживати за те, що знаходиться безпосередньо над рамкою – вона його точно утримає.

Рамка на задню навіску МТЗ може використовуватися також як противага. Наприклад, Ви працюєте з ковшем на фронтальному навантажувачі з великими вантажами і хочете, щоб Ваша установка МТЗ була стійкою, тоді на задню навіску МТЗ можна помістити противагу (наприклад, ківш з каменем), так Ви будете впевнені в стабільності Вашого МТЗ.

Рамка на задню навіску МТЗ – це дуже важливий елемент для повноцінної роботи з тракторами і фронтальними навантажувачами, саме тому вона повинна бути надійною і міцною. Ми можемо гарантувати Вам якість і багато років служби рамки.

ДЗСТ