(068) 31-64-932 та (098) 00-81-778 - Відділ по роботі з клієнтами dzst@ukr.net
Працюємо у військовий час!

Викорчовувач “Носоріг”

 

Ціна: 48 300 грн.

Дубовицький завод сільгосптехніки пропонує комплекс навісного обладнання для розліснення полів: гідравлічний викорчовувач КРОКОДИЛ (викорчовування дерев діаметром від 3 до 25 см), викорчовувач НОСОРІГ ( викорчовування дерев і кущів незалежно від розміру), гідравлічний захват для колод LES (два нижні зуби, одна верхня лапа з відкривання понад 1 метр), гідравлічний захват для колод МАМОНТ (чотири нижні зуби з навантаженням на кожний понад дві тони, дві верхні незалежні лапи з відкриванням понад 1,5 метра).

Все обладнання монтується на будь-яку техніку.

Призначення:

Викорчовувач “Носоріг” призначений для викорчовування пеньків дерев. Встановлюється на телескопічний навантажувач JCB, MANITOU, DIECI та інші такого ж класу. Викорчовувач “Носоріг” має міцну конструкцію, що дозволяє виконувати складні роботи якісно і швидко.

Технічні характеристики

  • Довжина/Ширина/Висота – 1100/1100/1150

  • Маса 340 кг

  • Довжина зубів – 760 мм.

Таке обладнання стане вигідним придбанням для лісозаготівельного, комунального підприємства або сільськогосподарського виробництва. Цей пристрій працює за принципом важеля, встановлюючись в якості навісного обладнання на спецтехніку.

Викорчовувач “Носоріг” дозволяє «вирішувати» найскладніші проблеми з очищення вашої ділянки від старих дерев і насаджень. Устаткування вимагає мінімального обслуговування і догляду протягом усього терміну експлуатації. Пристрій характеризується простою конструкцією і разом з тим – підвищеною ефективністю. Він дозволяє видаляти пні з подальшим транспортуванням.

 

ДЗСТ