(068) 31-64-932 та (098) 00-81-778 - Відділ по роботі з клієнтами dzst@ukr.net
Працюємо у військовий час!

Кранова стріла на телескопічний навантажувач

 

Ціна: 37 300 грн.

Технічні характеристики

  • Довжина/Ширина/Висота – 3060/1000/600

  • Маса 210 кг.

Навантажувач з кранової стрілою – це підйомний кран в мініатюрі, в який легко перетворити вашу техніку при потребі. Висота підйому вантажу визначається виключно можливостями і характеристиками навантажувача.

Кранова стріла призначена для того, щоб збільшити можливості Вашого навантажувача. В основному, кранова стріла потрібна для виконання робіт з підвішеними вантажами. Кранова стріла має гак, щоб мати можливість вирішувати різноманітні завдання на будівельних майданчиках або ж в промисловості.

Кранова стріла потрібна для того, щоб досягти значно більшої гнучкості під час виконання щоденних робіт. Перший гак має вантажопідйомність 4000 кг на 730 мм, другий гак 1200 кг на 2730 мм.  З крановою стрілою поставляються  сертифіковані  гаки – вертлюги. Маса стріли становить 210 кг (може відрізнятись для різних навантажувачів).

Кранова стріла  виготовлена ​​з найкращих матеріалів, слідуючи всім технічним умовам. Ми можемо засвідчити Вас в тому, що наша кранова стріла має міцне кріплення, хорошу працездатність і прослужить Вам довгі роки.

Кранова стріла також може бути адаптована під телескопічні навантажувачі, такі як MANITOU, JCB, Dieci,  Bobсat,  Massey-Ferguson, NewHolland, Case, Claas, Merlo, Faresin, Caterpillar, GEHL, Terex, LIEBHERR та інші.

Враховуючи великий асортимент навантажувачів, потрібно пересвідчитись, що модель Вашого навантажувача підходять до кранової стріли. Монтаж-демонтаж здійснюється оперативно і швидко, надійна фіксація не змусить вас переживати за збереження вантажу, що перевозиться.

ДЗСТ