Відновлення деталей машин

Відновлення деталей машин

Відновлення деталей машин, що виконується ТОВ «Дубовицький завод сільгосптехніки», передбачає використання різних технологічних способів і прийомів, які дозволяють не тільки відтворити первинні характеристики, а й в деяких випадках поліпшити їх.

Залежно від характеру дефекту виділяються механічні пошкодження (сколи, надломи, тріщини, корозія, деформації і т.д.) і пошкодження в результаті зносу (зміна розміру, часто в цьому контексті необхідний ремонт валів). Залежно від умов наші співробітники запропонують оптимальний варіант рішення, буде то відновлення деталей машин або їх заміна на аналогічні.

Відновлення деталей машин передбачає наявність спеціалізованого високотехнологічного обладнання і професійного досвіду у співробітників компанії – все це в повному обсязі присутнє у нас. У разі сильних дефектів ми готові виготовити необхідний елемент за зразком.

Залежно від матеріалів виготовлення, характеру несправності, виробничих умов, відновлення деталей машин може бути проведено різними способами, однак найчастіше це наплавка і зварювання та токарно-фрезерна обробка. Всі прийоми характеризуються низькою собівартістю і швидкістю виконання, що дозволяє нам встановлювати мінімальні ціни на відновлення деталей машин.