Токарно-фрезерна обробка пластику

Токарно-фрезерна обробка пластику

Токарно-фрезерна обробка пластику на верстатах за Вашими кресленнями, ескізами або зразком. Зі свого або Вашого матеріалу. Масове виробництво або разові замовлення.

Токарно-фрезерна обробка пластику – процес, що вимагає високої точності технічного виконання. Після розкрою (обробки) пластик може бути використаний у багатьох напрямках: починаючи від створення декоративно-прикладних елементів і закінчуючи деталями різних функціональних конструкцій.

На ТОВ «Дубовицький завод сільгосптехніки» виконується токарно-фрезерна обробка пластику будь-якої складності. Процедура виконується на спеціалізованому верстаті, які виключає нерівності кутів, плавлення. Ми гарантуємо точне виконання і якісну обробку поверхні.

Наше сучасне високотехнологічне обладнання відрізняється наступними перевагами:

  • автоматичне позиціонування;
  • досить велика робоча поверхня;
  • шпиндель з високою швидкістю обертання.

Також в коло послуг входить фрезерування композиту – популярного матеріалу, що піддається пластичної формуванні. Роботи можуть бути проведені як одинично, так і серійними оптовими партіями. При фрезеруванні нами обов’язково враховуються особливості майбутнього використання вироби та особисті побажання замовника.

Основна перевага застосування обертової фрези перед лазерною різкою – відсутність слідів, точні кути нахилу, оброблені кромки.

Ми реалізуємо вироби з пластику під замовлення за прийнятною ціною, при цьому встановлюючи мінімальні терміни виконання робіт.