Токарні і фрезерні роботи

Токарні і фрезерні роботи

Токарні і фрезерні роботи на замовлення від ТОВ «Дубовицький завод сільгосптехніки».

Виконаємо токарні, фрезерні роботи високої складності зі свого або Вашого матеріалу за Вашими кресленнями, ескізами, зразкам. Можливі разові замовлення або масове виробництво.

Токарні і фрезерні роботи на сьогодні є однією з найбільш популярних послуг, що надаються ТОВ «Дубовицький завод сільгосптехніки».

Вищевказані процеси класифікуються як невід’ємна частина технологічного циклу обробки металу. Токарна і фрезерна обробка – найбільш ефективні способи виробничої роботи. Для їх виконання необхідно не тільки спеціалізоване обладнання, а й наявність профільних фахівців.

Наша компанія володіє достатнім технічним парком, за багаторічний досвід нами були виявлені найбільш ергономічні і технічно раціональні методи обробки, в нашому штаті – фахівці високих розрядів.

ТОВ «Дубовицький завод сільгосптехніки» пропонує токарні і фрезерні роботи на замовлення:

  • з використанням матеріалів клієнта;
  • з підбором необхідних витратних елементів з нашого асортименту;
  • за ескізами, інженерним документам і персональним задумом;
  • готові і стандартизовані проектні роботи.

Необхідність в послузі. Коли застосовується фрезерування і токарна обробка?

Дані послуги, перш за все, є обробка металевої поверхні будь-якого роду (зовнішньої і внутрішньої, горизонтальної та вертикальної), форми (конічної, кубічної, циліндричної і т.д.). Також токарні роботи необхідні для облаштування канавок, зняття фасок, виготовлення деталей обертання, підгону їх під різні параметри і т.д.

Токарно-фрезерна обробка, замовлена ​​у нас, поза сумнівом буде якісно виконана.

Ми працюємо з великими оптовими замовленнями, забезпечуючи оптимальні виробничі рішення. Так само ми готові виконати для вас спеціальні проекти, великі і дрібні замовлення.

Завдяки високотехнологічному обладнанню та професіоналізму працівників ми гарантуємо бездоганність виконання і прийнятні терміни.