(068) 31-64-932 та (098) 00-81-778 - Відділ по роботі з клієнтами dzst@ukr.net
Працюємо у військовий час!

Тестування ДубОк-12 та 2 інші КУНи

Наша компанія завжди намагається йти в ногу з часом і конкурентами, тому ми час від часу проводимо тестування нашого навантажувача ДубOk з навантажувачами інших компаній. Конкуренція – це двигун прогресу і технологій, адже намагаючись обійти конкурентів за технічними характеристиками, ми робимо ще один крок назустріч майбутньому.

На цей раз ми тестували навантажувачі згідно 4 заявленим характеристикам. Найпершою характеристикою була максимальна висота розвантаження. ДубOk має висоту розвантаження 4 м, перший тестований навантажувач має таку ж висоту, а другий значно меншу – 3 м.

Також дуже важливий кут відхилення низу ковша від вертикалі – чим він менший, тим зручніше навантажувач в роботі. В обох виробників цей кут становив більше значення, ніж у нашого навантажувача ДубOk.

При роботі ми часто звертаємо увагу на швидкість зняття інструменту. Зручна в цьому випадку EURO-рамка, яка, крім Дубка була ще на одному навантажувачі.

Важливою характеристикою є вантажопідйомність. Маємо значення 800кг, 1200кг і 1600кг, при чому останній результат у навантажувача з найкоротшою стрілою.

Для того, щоб детальніше про все дізнатися, можете подивитися відео з тестуванням нижче.

 

ДЗСТ