(068) 31-64-932 та (098) 00-81-778 - Відділ по роботі з клієнтами dzst@ukr.net
Працюємо у військовий час!

Стаття в газеті “АгроПартнер”

Редакція нашої газети не залишила без уваги і одного з дебютантів виставки, який в найближчому майбутньому напевно потіснить експо – майданчики великих виробників. «Дубовицький завод сільгосптехніки» з 2009 року займається виробництвом навісного обладнання на трактори. Директор заводу Віктор Онікієнко розповів про здобутки та плани підприємства.

Ми вперше беремо участь в «АгроЕкпо» і на виставці представляємо нашу унікальну розробку, нашу гордість – швидкозємний навісний навантажувач «ДубОk -12». «ДубОk» ми його назвали в честь малої батьківщини села Дубовичі, а цифра 12 говорить про те, що його вантажопідйомність 12 ц або 1200 кг.

Серед його переваг можна відзначити швидкозємність, тобто він швидко від’єднується від рами – до 2 хвилин. Стандартизована EURO рама передбачає наявність цілої лінійки змінного обладнання: ковші, вила, захвати, гаки, щелепні ковші. Ми знаємо аналоги нашої продукції, але вантажопідйомність більшості – 800 кг а висота підйому рідко перевищує 3,5 м, а у нас же – 4 м. Крім того, при підйомі стріли, ківш в будь-якому випадку зберігає свою орієнтацію в просторі. Тобто незалежно від того повний ківш або перекинутий його положення залишається стабільним і не відхиляється при русі стріли, що дає оператору додаткову впевненість. Ми сміливо можемо сказати, що ніхто в світі не виробляє навантажувачі з такою кінематикою, навіть великі закордонні виробники техніки. При такій вантажопідйомності і висоті – це дійсно максимум можливостей навантажувача для сімейства тракторів МТЗ . Звичайно, коли це просто цифри на папері, людям складно повірити. Тому плануємо показати нашу техніку в дії на дем.полігоні в наступний раз.

Яка ваша цільова аудиторія?

Орієнтуємося, перш за все, на фермерські господарства, сільгоспвиробників, але наші клієнти – всі підприємства, де потрібна навантаження сипучих матеріалів, навантаження піддонів, контейнерів, що легко здійснюється при наявності знімного обладнання. Крім того, ми останнім часом розробили навісне обладнання і адаптери для телескопічних навантажувачів зарубіжних виробників: Manitou, JCB, NewHolland, Bobсat.

Дебютуючи в “Агроекспо 2016», «Дубовицький завод сільгосптехніки” вже встиг обзавестися потенційними клієнтами. “Приємно, коли люди підходять до стендів інших виробників і запитують, де навантажувач ДубОk?” – ділиться Віктор Онікієнко.

 

ДЗСТ