(068) 31-64-932 та (098) 00-81-778 - Відділ по роботі з клієнтами dzst@ukr.net
Працюємо у військовий час!

Шліфувальні роботи

Шліфувальні роботи – це технологія для обробки металу абразивними матеріалами до тих пір, поки він не придбає потрібну гладкість. Шліфувальні роботи допоможуть в досягненні найвищої точності в обробці. Вони є заключним етапом обробки металу.

Шліфувальні роботи виконуються висококваліфікованими фахівцями, які працюють за найвищими стандартами якості і побажань замовників.

Шліфувальні роботи проводяться за допомогою спеціального ріжучого інструменту, який виготовляється з використанням абразивних матеріалів, наприклад, брусок або коло. Сучасні матеріали і висококласне обладнання призвели до того, що якість металообробки значно покращилася. З цього можна зрозуміти, що на сьогоднішній день ми можемо виконувати шліфування всіх видів металу, видаляти дефекти з виробів, а також проводити очищення від іржі.

Сучасні новітні верстати для шліфування практично повністю виключають можливість похибок в обробці деталей, які могли б перешкодити ретельній поетапній обробці металів.

За способом обробки шліфувальні верстати діляться на круглошліфувальні і плоскошліфувальні. На нашому виробництві використовуємо поки що тільки круглошліфувальний верстат.

ДЗСТ