(068) 31-64-932 та (098) 00-81-778 - Відділ по роботі з клієнтами dzst@ukr.net
Працюємо у військовий час!

Рулонний захват – це спеціальне навісне обладнання, яке призначене для перенесення або транспортування рулонів в плівці, адже її легко пошкодити, вона має велику вагу і повинна транспортуватися дуже дбайливо. Рулонний захват – це обладнання, яке може бути встановлено на будь-який навантажувач. Типи нахилу осі захвату можуть варіюватися від 90 градусів, в залежності від вимог. Рулонний захват розроблений спеціально для того, щоб мати можливість переміщати вантажі максимально акуратно.

Робота з рулонами в плівці – справа нелегка, тому ось Вам декілька аспектів, на які потрібно звернути увагу:

1) Обладнання. В першу чергу, воно повинна ідеально підходити до характеристик рулонів. Важливо пам’ятати, що не існує ідентичних рулонів, вони все відрізняються один від одного діаметром, висотою і шириною.

2) Правильне поводження під час транспортування. Щоб дбайливо і акуратно перенести рулон з місця на місце потрібно вибрати правильну силу захоплення. Якщо вона буде велика – рулон буде зіпсований, якщо маленька – вислизне із захвату .

3) Упаковка рулонів. Упаковка – це найкращий засіб захисту матеріалів від впливів навколишнього середовища. Найбільш поширена упаковка – це плівка.

Рулонні захвати мають вагомі переваги:

1) здатність виконувати розворот вантажу;

2) зниження ризику отримання травм матеріалів;

3) розроблені спеціально для транспортування рулонів в плівці.

ДЗСТ