(068) 31-64-932 та (098) 00-81-778 - Відділ по роботі з клієнтами dzst@ukr.net
Працюємо у військовий час!

New Holland – це компанія, яка була заснована в 2005 після реорганізації корпорації Case New Holland на структурні підрозділи. На сьогоднішній день бренд New Holland об’єднує в собі 5 брендів – New Holland Construction, FIAT-Kobelco, Kobelco, O & K і Fiatallis.

New Holland випускає колісні, гусеничні екскаватори, автогрейдери, бульдозери та іншу спецтехніку. Компанія також не поступається щодо випуску сільськогосподарських машин і механізмів. Загалом, можна вважати, що історія компанії New Holland бере свій початок ще в далекому 1895 році, як маленька автомайстерня. Ця ж майстерня в наступні десять років зробила величезний стрибок до випуску сільгосптехніки і устаткування.

На зорі 90-х концерн FIAT поглинув компанію New Holland, а вже в 1998 році до них приєдналася компанія Orenstein & Koppel. З урахуванням все об’єднань, New Holland поповнила своє виробництво новими видами машин – вони випустили на ринок автогрейдери. З 1999 року по 2002 рік до вже існуючого об’єднання приєдналися ще дві компанії – Case і Kolbeco. Після такого злиття, в лінійці виробництва концерну стали з’являтися такі машини як навантажувач, бульдозер і т.д.

New Holland – це мультибрендова компанія зі складною і розгалуженою структурою. Саме тому вона має можливість охопити масу ніш і налаштувати перспективні ринки збуту. Вже на сьогоднішній день, New Holland присутній на ринках 160 країн світу, а її заводи знаходяться в США, Європі і Бразилії. New Holland – це всесвітньо відомий бренд аграрної техніки.

ДЗСТ