(068) 31-64-932 та (098) 00-81-778 - Відділ по роботі з клієнтами dzst@ukr.net
Працюємо у військовий час!

Металообробка – це процес, який проводиться з метою змінити форму, розміри і якості металів і різноманітних сплавів. Коли виконується металообробка, змінитися можуть не тільки перераховані вище характеристики, але також фізико-механічні властивості матеріалів.

Щоб змінити метал або ж обробити його, щоб досягти поставлених цілей, можна застосувати безліч методів і способів для обробки. Ось деякі з них, які є найбільш поширеними:

1) лиття;

2) обробка металів під тиском;

3) механічна обробка;

4) зварювання металів і металевих виробів.

В результаті металообробки ми отримуємо метал, форма і розміри якого змінені в порівнянні з оригіналом, деталям ми надаємо бажану форму за допомогою різноманітних способів для обробки металів. Якісність виконаної металообробки – дуже важлива характеристика, адже ми вже не зможемо повернутися до джерела, щоб зробити все правильно.

Загалом, залізо почали використовувати ще в доісторичну епоху, за деякими джерелами, це було залізо, яке потрапило на Землю з метеоритами.

Металообробка – це дуже важливий етап для багатьох галузей промисловості. Адже практично все обладнання в сучасному світі виробляється саме з металу.

ДЗСТ