Металообробка на верстатах з ЧПУ

Металообробка на верстатах з ЧПУ

Металообробка на верстатах з ЧПУ за Вашими кресленнями, ескізами або зразкам. Замовлення від 50 одиниць. Разові роботи високої складності, виготовлення матриць.

ТОВ «Дубовицький завод сільгосптехніки» здійснює токарні та фрезерні роботи на верстатах ЧПУ (числове програмне управління).

Ми є підприємством, яке має репутацію стабільної та компетентної в питаннях металообробки компанії. Наша особливість – індивідуальний підхід до побажань замовників і позитивні результати в умовах потреб ринку. Ми постійно розширюємо наукову і технічну базу нашого підприємства, що дозволяє нам сьогодні здійснювати токарні та фрезерні роботи ЧПУ високого рівня складності.

У компетенції ТОВ «Дубовицький завод сільгосптехніки» металообробка на замовлення. Сюди входить цілий комплекс послуг по спеціалізованій обробці металів: нержавіюча сталь, алюміній, бронза, латунь, титан. Виконуючи токарні та фрезерні роботи на ЧПУ, ми добиваємося найбільш високої точності і відповідності заявленим кресленнями.

Свої послуги ми надаємо як юридичним так і приватним особам. Токарні і фрезерні роботи ЧПУ, які виконає для Вас наше підприємство, дозволяють отримати в кінченому підсумку надійний і якісний виріб.

Фрезерні роботи на ЧПУ, незважаючи на поширення сучасних методів металообробки, до сих пір залишаються найбільш універсальним методом різання. Наше підприємство здійснить для Вас фрезерні роботи ЧПУ вертикальної різання. Ми використовуємо фрези різних типів: торцеві і кінцеві, фасонні та периферійні. Фрезерні роботи на ЧПУ, здійснювані нашими майстрами, дають підстави виконувати завдання високої складності, виробляючи довговічні і надійні вироби.

Токарні роботи на верстатах з ЧПУ дозволяють здійснити виробництво циліндричних, а також фасонних виробів з поверхнями різного рівня складності. Майстерність і знання наших токарів дозволяють виконувати токарні роботи на верстатах з ЧПУ в оптимальні для замовників терміни, не занижуючи якість виробів, що випускаються. Різка, точіння, свердління, нарізання різьби – все це доступно Вам, якщо Ви звернулись в ТОВ «Дубовицький завод сільгосптехніки» за послугою токарні роботи ЧПУ. Ми забезпечимо якість і оперативність.