(068) 31-64-932 та (098) 00-81-778 - Відділ по роботі з клієнтами dzst@ukr.net
Працюємо у військовий час!

JCB (J. C. Bamford Excavators Ltd) – це британська компанія, яка є однією з найбільших в світі по виробництву будівельного устаткування і машин. Вона випускає на ринок більш ніж 300 різних видів машин, таких як Екскаватор-навантажувач, телескопічний навантажувач, гусеничний та колісний екскаватор, колісний навантажувач, самоскид, навантажувач з підвищеною прохідністю, міні-екскаватор, міні і т.д.

Заводи компанії розкидані по всьому світу – 18 заводів на 4 материках: Великобританія (11), Індія (3), США (1), Китай (1), Німеччина (1), Бразилія (1).

Ця компанія була заснована в далекому 1945 році Джозефом Сирілом Бемфорда (його ініціали – це і є назва компанії). На сьогоднішній день дана компанія реалізує свої товари в 150 країнах світу, а число її співробітників уже перевалило за 11000.

Компанія має штаб-квартиру в Рочестері (Великобританія), вона також є і майданчиком для виробництва екскаватора-навантажувача і телескопічного навантажувача. Графство Стаффордшир має на своїй території 3 фабрики.

Завод JCB в Китаї був відкритий в 2005 році. Знаходиться поблизу від Шанхая. Товари компанія реалізує за допомогою франчайзингу.

ДЗСТ