(068) 31-64-932 та (098) 00-81-778 - Відділ по роботі з клієнтами dzst@ukr.net
Працюємо у військовий час!

Навантажувач фронтальний – це велика, важка установка на трактор, на яку можна встановлювати різні додаткові елементи, такі як ковші, захвати, гаки, вила і т.д. Ківш кріпиться на стрілу навантажувача і управляється поворотом рамки – це дає можливість для забору з землі сипучих матеріалів: ґрунту, піску, щебеню, зерна і їх переміщення з місця на місце. Саме через такі властивості навантажувач фронтальний можна використовувати, щоб перемістити сипучі вантажі з землі на вантажівку, самоскид, у відкритий котлован, або в яму.

Навантажувач фронтальний може мати постійний ківш або знімний ківш. У другому варіанті Ви можете замінити ківш будь-яким іншим навісним обладнанням, таким як гаки, вила, захвати або інші за характеристиками ковші.

У більшості випадків, навантажувач фронтальний використовують з метою завантажити сипучий вантаж в самоскид, прокласти труби, прибрати будівельне сміття і т.д. Потрібно знати, що навантажувач фронтальний не варто використовувати для копання, адже він не особливо ефективний в цій справі. Так виходить тому, що навантажувач не може копати досить глибоко (не нижче, ніж рівень коліс), на відміну від екскаватора. Але в навантажувача перед екскаватором є дуже вагома перевага – навантажувач може перенести значно більшу кількість вантажу за один раз.

В основному, навантажувач фронтальний оснащений колесами, а не гусеницями, як бульдозер. Але, варто зауважити, що існують і навантажувачі гусеничні. Вони потрібні тоді, коли виникає ситуація, в якій є можливість проколоти колеса осколками або ґрунт дуже пухкий. Навантажувач на колесах має більшу маневреність і швидкість, але має меншу потужність, ніж гусеничний.

ДЗСТ