(068) 31-64-932 та (098) 00-81-778 - Відділ по роботі з клієнтами dzst@ukr.net
Працюємо у військовий час!

Bobcat Company – це компанія, яка виробляє сільськогосподарську і будівельну техніку, базується в Північній Дакоті, США. З моменту заснування компанія мала іншу назву – «Melroe Manufacturing Company», а нове, відоме нам, назву вона отримала після того, як в 1962 році випустила модель навантажувача, яка називалася Bobcat. Компанія отримала свою популярність після того, як винайшла і випустила на ринок міні-навантажувач, який використовувався з метою механізації навантаження і розвантаження на фермах, щоб полегшити працю фермерів.

Машини, вироблені цією компанією, вийшли на ринок СРСР тільки в 1977 році. В основному, компанія пропонувала Радянському Союзу малогабаритні універсальні машини і механізми.

Починаючи з 1995 і закінчуючи 2007 роком, дана компанія була дочірньою компанією «Ingersoll-Rand Company», але зараз нею володіє інша компанія – південнокорейська «Doosan Infracore». На сьогоднішній день на заводах компанії виробляються такі машини, як екскаватор, навантажувач, а також безліч гідравлічної техніки.

Цікаві факти про компанію:

1) в перекладі на російську слово «bobcat» означає «рись»;

2) у багатьох країнах світу (США, Канада, європейські країни) назва «bobcat» прив’язалася до всіх компактним навантажувачів, не в залежності від виробника. Компанія намагається боротися з цією проблемою;

3) в Україні навантажувачі фірми «bobcat» часто жартома називають «бобиками» або ж «скаженими табуретками». Значно рідше, але все ж зустрічається інтерпретація «Барсик».

ДЗСТ