(068) 31-64-932 та (098) 00-81-778 - Відділ по роботі з клієнтами dzst@ukr.net
Працюємо у військовий час!

AgroExpo 2016

З 29 вересня по 1 жовтня 2016 року в місті Кропивницький проходила виставка AgroEXPO. Це одна з найбільш масштабних виставок в Україні, на якій представляється аграрна техніка і технології. Дана виставка дає можливість виробникам агротехніки представити свої товари в найкращому вигляді перед клієнтами, конкурентами і простими відвідувачами.

Щороку кількість учасників зростає, в 2016 році їх число становило 450. ТОВ «Дубовицький завод сільгосптехніки» не міг обійти стороною цю виставку і представив навантажувач на МТЗ ДубОk-12 в розділі транспорту і спецтехніки в АПК. Наш навантажувач має дуже хорошу репутацію серед партнерів і конкурентів. Все це тому, що він виконаний з високоякісних матеріалів слідуючи новітнім технологіям на виробництві сільгосптехніки. Унікальною особливістю нашого навантажувача є те, що інструмент зберігає орієнтацію під час руху стріли завдяки двом винесеним циліндрам в передній частині стріли.

Можна з упевненістю сказати, що ДубОk-12 справив хороше враження на відвідувачів виставки, адже бажаючих розглянути його ближче і розпитати про нього більш детально, було дуже багато.

ДЗСТ